Zimní tábor na Tetřeví chatě 24. – 28. 2. 2024

Když jsme přijeli první den na chatu, tak jsme si vybalovali věci a povlékli postele. Pak jsme zatopili v kamnech aby jsme to vytopili pak jsme šli na procházku na vodopád ve Štolpichu. Potom jsme přišli z procházky a měli jsme oběd.  Po obědě jsme měli polední klid a potom jsme šli na další procházku na Čihadla,  zpátky jsme to vzali přes starý Žďárecký chodník. Jak jsme došli na chatu, tak jsme si dali večeři a šli jsme na večerní program a pak spát.
Druhý den jsme šli na snídani a po snídani jsme se začali balit na výlet na Ořešník. Tam jsme šli lesní cestou po hřebeni a zpátky jsme šli na chatu po staré haťové turistické cestě.
Třetí den jsme vstali na snídani a po snídani jsme šli se balit na výlet přes Hlídače Koutu na Frýdlantské cimbuří a cestou zpátky jsme to vzali Kozí stezkou na chatu.
Čtvrtý den jsme po snídani šli na výlet a uklidit do sedla Holubníku nepořádek po neukázněných turistech v okolí nouzového přístřešku.  Ze sedla Holubníku jsme to vzali po rozvodnici přes Ptačí kupy a zpátky lesní cestou na chatu. Odpoledne po návratu se nám podařilo opravit prasklou hadici vodovodu ze studny.
Pátý poslední den tábora jsme uklízeli naší základnu a jeli jsme domů.

(zapsal Martin Brož)

Fotogalerie z akce